Alevli Laminasyon

Alev laminasyon tekniğinde yapıştırma işlemi herhangibir maddeyle sağlanmayıp alevin etkisiyle yapışma işlemi yapılmaktadır.Getireceğiniz herhangibir iki maddeyi kolayca yapıştırarak laminasyon işlemini usta laminasyon görevlileri tarafından en professionel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Alevli laminasyon

Hotmelt Laminasyon

Diğer bir ismide hotmelt olarak bilinen bu laminasyon tekniği iki tababaka arasına film koyularak yeterli ısıda tabakaların birleştirilmesi işi olarak tanımlanabilir.Ayakkabı sektöründe ne çok tercih edilen yapıştırma türü olan Film Laminasyon( Holtmelt Laminasyon) siz değerli müsteriliemizin memnuniyeti için en hızlı şekilde ürün teslimi için aralıksız çalışmaktadır.

Alevli laminasyon

Lateks Laminasyon

Birbirne yapıştırılacak ürünlerin daha kaliteli ve kalıcı yapışmasını sağlayan kauçuk esaslı lateks maddesinin sürülerek yapıştırılması işlemidir.Laminasyon makinalarının usta laminasyon ekpleriyle hızlı bir şekilde işlerinizin çıkması için tutkuyla çalışması sonucu en kaliteli ve en güzel laminasyon işleri sizlerle buluşturuyoruz.

Alevli laminasyon
哺乳期怎么丰胸?哺乳期怎么丰胸见效快产后丰胸产品?纵观丰胸方法,丰胸产品才是较快较有效的。当然了,最关键的还是要选对粉嫩公主!一款专业天然的丰胸产品不仅可以有效保障丰胸在健康、安全的前提下顺利进行,还能有利于实现胸部自然增大的效果粉嫩公主酒酿蛋丰胸。目前有这样一款纯天然的丰胸产品,不仅顺应了女性健康丰胸的需求,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品丰胸方法。它就是时下最受女性喜爱的粉嫩公主酒酿蛋。